Sizi Arayalım

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
info@erstour.com

Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

turvetatil.com ve erstour.com Türkiye`de ve Dünyada binlerce uçak, otel ve transfer hizmetlerini aynı anda online olarak satışa sunabilen ERS AŞ `nin bir ürünüdür.

ERS AŞ. adından da anlaşılacağı üzere turizm ve seyahat sektörüne Elektronik Rezervasyon Sistemleri konusunda altyapı ve kaynak oluşturmak üzere kurulmuş bir turizm ve teknolojisi firmasıdır. 

Turizm sektöründe 20 yılı aşkın süredir çalışmakta olan bilişim uzmanları ile sektörün profesyonel yöneticileri tarafından kurulmuş; üniversiteler ve akademisyenlerle tam bir işbirliği içerisinde gelişmiş; Tübitak ve Microsoft tarafından desteklenmiş projesi ile kısa süre içerisinde Türkiye ve dünyada binlerce otel, acente ve kurumun elektronik rezervasyon çözümü haline gelmiştir.

ERS daha ilk yılında, aralarında expedia, booking, amadeus, tripadvisor gibi dünya devlerinin bulunduğu 25`i aşkın firma ile elektronik entegrasyon yapmış, Türkiye ve dünyada sayısı 3000`i bulan Elektra kullanan otele online rezervasyon olanağı sağlamıştır.

Şirketimiz aralarında Gezisitesi.com, TürkTelekom, Kamu Hastaneleri Birliği (MediTravelTurkey.com), TatilSepeti.com, Bavul.com, HotelsOfTurkey.com, GoTurkey.tv  gibi 150 yi aşkın seyahat acentesinin ve kurumun elektronik rezervasyon sistemlerinin geliştirilmesinde ve/veya otel kontrat ve fiyatlarının sağlanmasında aktif rol oynamaktadır.

Şirketimize bağlı seyahat acentemiz turvetatil.com ise, bugün 3 şehirde 70 i aşkın personeli ile faaliyet göstermekte; Türkiye`de 4 değişik bölgede yerleşik ve uzman bir kontrat ekibi ile çalışmaktadır.

 

150 yi aşkın online satış kanalımız ile kısa sürede 40.000 i aşkın rezervasyon ve 250.000 gecelemeye ulaştık ve hızla büyüyoruz.

 

;
Whatsapp ile görüş
905385446400
Tur ve Tatil | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM