AMSTERDAM Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile -

1.Gün                     İSTANBUL – AMSTERDAM

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla 09.30’da  buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1961 sefer sayılı uçuşu ile 12.05’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 14.40’ da varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Turu bitimi otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

2.Gün                     AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Volendam  Kasabası ve Marken turuna katılabilirler (50 Euro). Eski balıkçı kasabası olan Volendam’da tarihi evler ve liman, küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında dünyaca ünlü peynir fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

3.Gün                     AMSTERDAM

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan tam gün Grand Holland turuna katılabilirler (80 Euro). Turumuz esnasında Den Haag, maket şehir Madurodam, Rotterdam, Schevningen, ve çinileri ile dünyaca ünlü Delft Blue görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

4.Gün                     AMSTERDAM – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından Havalimanına transfer, Türk Havayollarının TK 1962 sefer sayılı uçuşu ile 15.35’ de İstanbul’a uçuş. Saat 20.10’da Sabiha Gökçen havalimanına varış ve turumuzun sonu.

 

 

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

3* Park Inn by Radisson

(Şehir dışı)

399 Euro

140 Euro

349 Euro

150 Euro

4* Nh Musica & Artemis & Ramada Apollo

(Şehir içi)

449 Euro

160 Euro

399 Euro

150 Euro

3* Tulip in City Center & Europa 92 & City Garden

(Şehir Merkezi)

499 Euro

200 Euro

449 Euro

150 Euro

4* Mövenpick & Die Port Van Cleve & Nh Hotel

(Şehir Merkezi)

549 Euro

250 Euro

499 Euro

150 Euro

 

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

— Türk Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul (Saw) - Amsterdam – İstanbul (Saw) uçak bileti — Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli — Tercihinize göre seçeceğiniz kategorideki otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama — Alan-Otel-Alan transferleri — Türkçe rehberli panoramik Amsterdam şehir turu

 

    FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

—  Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro)  — Yurt dışı çıkış harcı bedeli — Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, —  Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar  — Müze ve ören yerleri girişleri — İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (10 Euro)

 

 

Fly Express, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.

AMSTERDAM

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile 

Contact
Address : Atatürk Bulvarı, 423 Sokak No 35/5, 07070 Konyaaltı / Antalya - Turkey
Phone : 0 850 777 0 377...
Fax : +90 242 229 98 99
Email : rezervasyon@hoteladvisor.net
This is the official booking website of Tur ve Tatil. Get the best prices and occasion from www.turvetatil.com.
Call Center