BENELUX & PARIS -

1.Gün                     ISTANBUL – AMSTERDAM

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 08.00’de buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 671 sefer sayısı ile 10.20’de Amsterdam’a uçuş. Yerel saat ile 13.00’da varış ve karşılanma. Varışımızın ardından panoramik şehir turu. Turumuzda; Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, tarihi tren istasyonu, Çiçek Market ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize hareket ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

2. Gün                    AMSTERDAM – BRÜKSEL ( BRUGGES – GENT – ANTWERP )

Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket. Yol üzerinde Flemenk Trio (Brugges, Gent, Antwerp) turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzun ardından Brüksel’e hareket. Şehir turumuzda; Çin Çay evleri, Japon Mimarisi, Heysel Stadyumu, Borsa Binası, Atomyum (Atomik Sembol), Kral Albert Sarayı, Büyük Katedral Meydanı ve Balık Pazarı görülecek yerler arasındadır. (Çikolata ve dantel alışveriş imkanı). Tur bitimi otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

3. Gün                    BRÜKSEL – LÜKSEMBURG - PARİS

Sabah kahvaltısının ardından Lüksemburg’a hareket panoramik Lüksemburg şehir turu. Turumuzda; Petrus Vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, ünlü şehir Katedralini ve Dükler Sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Turun ardından Paris’e hareket. panoramik şehir turumuzda; Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Trocadero Meydanı, Etoile Meydanı, Concorde Meydanı, Vendome Meydanı, Notre Dame Kilisesi, Opera Binası, Clichy Alanı ve Napolyon’un Mezarı görülecek yerler arasındadır. Paris’e varışın ardından otelimize yerleşme. Tur bitimi otelimize yerleşme.  Geceleme otelimizde.

 

4. Gün                   PARİS – (ROMANTIK PARIS)

Sabah kahvaltısının ardından yarım günlük Romantik Paris turumuz için otelden hareket.  Gezimiz  kiliseleri, yahudi mahallesi, Vosges Meydanı ile ünlü Marais bölgesinde başlayacak olup, Paris’in tam göbeğinde bulunan Cite adasında çevre gezimizi yaptıktan sonra Ünlü güzel oyuncu Juliette Binoche’un “Yeni Köprü Aşıkları” başlıklı romantik filmine konu olan Pont neuf köprüsünün üzerinden geçiyor, aşkın sembolü olan dilek kilitlerimizi köprüye asıyoruz. Ardında yürüyerek St. Louise adasına geçiyoruz. Ada eşya satan mağazalar, kafeleri, dondurmacıları ile Paris’in ortasında minik romantik bir adadır. Tur bitiminde öğleden sonra alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

5. Gün                    PARIS -  ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman. Rehberinizin bildireceği saatte Paris havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 874 sefer sayısı ile 18.30’da İstanbul’a uçuş ve 22.55’de Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

 

 

 

 

 

09, 10, 17 Ocak 2015 Hareket

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

3* & 4*  Oteller

(Şehir Merkezine 15-20 km)

299 Euro

160 Euro

299 Euro

150 Euro

 

 

29 Kasım & 06, 13 Aralık 2014 & 07, 21, 28 Şubat 2015 Hareket

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

3* & 4* Oteller

(Şehir Merkezine 15-20 km)

349 Euro

160 Euro

349 Euro

150 Euro

 

 

01, 08, 15, 22 Kasım 2014 & 24, 31 Ocak & 14 Şubat & 07, 14, 21, 28 Mart &

 04, 11 Nisan 2015 Hareket

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

3* & 4* Oteller

(Şehir Merkezine 15-20 km)

399 Euro

160 Euro

399 Euro

150 Euro

 

 

 

*** 3 kişilik (Triple ve Dbl + Chd) oda kategorisi her tarih için max 3 oda ile sınırlıdır. 3. Yataklar sofa bed şeklinde verilecektir. Müsaitlik almanızı rica ederiz.

                 

*** Paris’te oteller gecelik 3 EUR – 5 EUR  arasında değişen turist vergisi uygulamaktadırlar. Bu vergiler fiyatlarımıza dahil değildir. Yolcular bu vergiyi direkt olarak otele ödeyeceklerdir.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:

—   Havalimanı vergileri —   Pegasus Havayolları ile İstanbul- Amsterdam / Paris -İstanbul parkurunda uçak bileti

—   3* & 4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar —  Alan/otel/alan transferleri —  Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

—   Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg panoramik şehir turları —   Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

— Programda belirtilen ekstra turlar ve tüm çevre gezileri

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ :

—   Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO ) —   Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO) —   Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

—   Yurt dışı çıkış harcı bedeli —   Müze ve ören yerleri girişleri —   Rehber ve şoför tipleri

 

 

Otel İsimleri

Amsterdam :        Park Inn by Radisson Airport Amsterdam (3*) & Hampton by Hilton Amsterdam Airport (3*)& NH Schipol (4*)

Paris :                    Ibis Porte de Italie Paris (3*) & Park and Suites Elegance (3*) & Ibis MLV Paris (3*)

Luxembourg :      Ibis Luxembourg Airport (3*)& Ibis Luxembourg SUD (3) & Novotel Luxembourg Kirchberg (4*)

 

 

Fly Express, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

BENELUX & PARIS

AMSTERDAM (1) – BRÜKSEL (1) – LÜKSEMBURG – PARİS (2)

Pegasus Havayolları ile 4 Gece

Contact
Address : Atatürk Bulvarı, 423 Sokak No 35/5, 07070 Konyaaltı / Antalya - Turkey
Phone : 0 850 777 0 377...
Fax : +90 242 229 98 99
Email : rezervasyon@hoteladvisor.net
This is the official booking website of Tur ve Tatil. Get the best prices and occasion from www.turvetatil.com.
Call Center