BENELUX & PARIS & ROMANTİK ALMANYA -

1.GünSabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 12:30 ‘da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının özel seferi ile 14.55’da Paris’e uçuş. Yerel saat ile 17.40’de varış ve karşılanma. Varışımızın ardından panoramik şehir turu. Turumuzda; Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Trocadero Meydanı, Etoile Meydanı, Concorde Meydanı, Vendome Meydanı, Notre Dame Kilisesi, Opera Binası, Clichy Alanı ve Napolyon’un Mezarı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize hareket ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

        PARIS 

 

3. GünSabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland Tur bitiminde Paris otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

        PARIS - BRÜKSEL  

 

5. GünSabah kahvaltısının ardından Lüksemburg’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız.  Sabah kahvaltının ardından Würzburg’a hareket ediyoruz. Almanya’nın Bavyera eyaletinde yer almakta olan ve 5. Büyük şehir olan Würzburg gezimizde, Kraliyet Sarayı, Rezidenz Platz ve Katedral görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde. 

 

ROMANTİK YOL(WÜRZBURG)

 

7. GünSabah kahvaltısının ardından Amsterdam’a hareket. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Köln turuna katılma imkânı (30 Euro). Köln turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Amsterdam’a hareket. Turumuzda; Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, tarihi tren istasyonu, Çiçek Market ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Ardından otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

        AMSTERDAM  

 

9. GünSabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak Amsterdam havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının özel seferi ile 14:20 ’de İstanbul’a uçuş ve 18:55’de Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

 

 

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

 

Çocuk

0 –2 Yaş

 

 (Şehir Merkezine 15-20 km)

299 Euro 190 Euro 299 Euro 150 Euro

 

 

     Pegasus Havayolları ile İstanbul -  Paris / Amsterdam - İstanbul parkurunda uçak bileti    Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri    Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ :

   Yurt dışı çıkış harcı bedeli    Müze ve ören yerleri girişleri    Rehber ve şoför tipleri

Fly Express, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 

 

<p style="\&quot;margin:" 0px;="" font-size:="" 9px;="" font-family:="" times;="" min-height:="" 11px;\"=""> 

PARİS (3) -BRÜKSEL (1) - LÜKSEMBURG - WÜRZBURG (2) - AMSTERDAM (2) 

 

<p style="\&quot;margin:" 0px;="" text-align:="" center;="" font-size:="" 14px;="" font-family:="" times;\"="">Pegasus Havayolları ÖZEL SEFERİ ile 

 
Contact
Address : Atatürk Bulvarı, 423 Sokak No 35/5, 07070 Konyaaltı / Antalya - Turkey
Phone : 0 850 777 0 377...
Fax : +90 242 229 98 99
Email : rezervasyon@hoteladvisor.net
This is the official booking website of Tur ve Tatil. Get the best prices and occasion from www.turvetatil.com.
Call Center