Büyük İtalya Turu Copy İtalya -

1.Gün                    İZMİR – İSTANBUL – CENOVA – (PORTOFINO) – CENOVA

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY Kontuarı önünde saat 05.30’da buluşma. Türk Hava Yolları’nın TK 2309 uçuşu ile 07:45’te Istanbul’a hareket. 08:50’de varışımıza istinaden TK 1307 sefer sayılı uçağı ile saat 10.30’ta Cenova’ya hareket ve yerel saat 12.25’ta varış. Varışımızın ardından özel otobüsümüz ile Portofino’ya hareket. İtalya'nın Akdeniz Kıyı Şeridi'nde bulunan Portofino, balıkçı köyleri, çakıllı kumsalları ve Santa Margherita adı verilen otellerin toplandığı kasabanın hemen yanında bulunuyor. Dükkanları, restoranları ve birbirinden lüks otelleri ile Portofino'nun kristali andıran denizi, buraya gelenleri tatil dönüşlerinde bir daha gelmeye ikna ediyor. Pastel renkli evleri, inanılmaz manzaraları, lüks yatları ile büyüleyecek sizi Portofino. Turumuzun ardından Cenova’ya hareket. Varışımıza istinaden yapılacak olan Panoramik Cenova şehir turunun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

2.Gün                    CENOVA – (MILANO) – VENEDIK

Sabah kahvaltısının ardından Venedik’e hareket. Yol üzerinde düzenlenecek olan Panoramik Milano turunun ardından Venedik’e varış. Varışımıza istinaden yapılacak olan Panoramik Venedik şehir turunun ardından otele transfer ve geceleme otelinizde.

 

3.Gün                    VENEDİK – (BOLOGNA) – FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya transfer. Yol üzerinde yapılacak Bologna turumuzda Piazza Maggiore, Asinelli Kulesi, S. Domenico Bazilikası ,San Luca Kemeraltı, Santa Maria dela Vita görülecek yerler arasındadır. Bologna, Emilia- Romagna bölgesinin baş şehri nam-ı değer "Kızıl Şehir". Şehrin tamamı ortaçağ mimarisine hakim ve binalarının renginden dolayı bu ismi almıştır. Şehir oldukça güzel ve mimarisinden dolayı nostaljik, Bologna mimarisinin kendine has en büyük özelliği ise, şehrin büyük bir kısmında binaların ön cephelerini birbirine bağlayan kemerler. Tur sonrası Floransa’ya transfer ve yapılacak olan Panoramik Floransa turumuzun ardından otele transfer ve geceleme otelinizde.

 

4.Gün                    FLORANSA – (PISA)

Sabah kahvaltının ardından Pisa turu için hareket. Pisa Kulesi, Mucizeler Meydanı, katedral ve vaftizhane görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

5.Gün                FLORANSA – ROMA

Sabah kahvaltısının ardından Roma’ya transfer. Roma’ya varışımıza istinaden yapılacak panoramik şehir turunda  Colosseum, Venedik Meydanı, Vatikan ve San Pietro Bazilikası, İspanyol Merdivenleri, Aşk Çeşmesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

6.Gün                    ROMA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

7.Gün                    ROMA  – (POMPEI) – NAPOLİ

Sabah kahvaltısının ardından Napoli’ye transfer. Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei, M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Pompei gezimizde görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Tur sonrası Napoli’ye varış ve yapılacak olan Panoramik Napoli şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelinizde.

 

8.Gün                NAPOLİ – İSTANBULİZMİR

Sabah kahvaltısının ardından havaalanına transfer. Türk Havayollarının TK 1880 sefer sayılı uçağı ile 13.55’de İstanbul’a hareket. Yerel saati ile 17.10’da İstanbul’a varış ve yapılacak aktarma sonrasında TK 2336 seferi ile 19:00’da İzmir’e uçuş. Saat 20:05’te varış ve turumuzun sonu.

SONBAHAR & KIŞ DÖNEMİ

B Ü Y Ü K   İ T A L Y A

Cenova(1) & Venedik(1) & Floransa(2) & Roma(2) & Napoli(1)

 ( Portofino – Milano – Bologna – Pisa – Pompei )

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile İZMİR hareket

28 Aralık 2014 Hareket… 7 Gece

İzmir’den İzmir’e …

TÜM EKSTRA TURLAR ve ÇEVRE GEZİLERİ DAHİL !

Contact
Address : Atatürk Bulvarı, 423 Sokak No 35/5, 07070 Konyaaltı / Antalya - Turkey
Phone : 0 850 777 0 377...
Fax : +90 242 229 98 99
Email : rezervasyon@hoteladvisor.net
This is the official booking website of Tur ve Tatil. Get the best prices and occasion from www.turvetatil.com.
Call Center