D U B A İ Pegasus Havayolları Tarifeli Seferleri ile -

Pazar/Pazartesi           İSTANBUL – DUBAİ

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde saat 19.30’da buluşma Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 660 sefer sayılı uçuşu ile 21.55’de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 04.05 te Dubai’ye varış. Varışın ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma şehir turu için hareket .Bu turumuz esnasında, Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşıları panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Sonrasında otelinize transfer ve odaların alınmasının ardından serbest zaman deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilirsiniz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan olan “Dubai İkonları” ve Marina Cruise Akşam yemeği ’’ turuna katılabilirler turuna (70 Euro). Bu turumuzda “Burj Khalifa” manzarası eşliğinde Fountain Ballet Show (su, ses ve ışık gösterileri) izleyecek ve ardından Marina bölgesinde akşam yemeğimizi alacağız. Yemek sonrasında Madinat Jumeirah bölgesi gezilecek ve büyüleyici gece görüntüsüne sahip Burj Al Arab ve Palmiye adası panoramik olarak görülecektir. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde.

 

Salı                              DUBAİ

Sabah kahvaltısının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan (70 Euro) “Öğle yemekli Abu Dhabi & Central Souq” turu. Turumuzda; Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilecek olup, 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olunacaktır. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi görülecek yerler arasındadır. Turun ardından Marina bölgesinde serbest zaman, sonrasında alışveriş için Central Souk’ta serbest zaman. Tur bitimi otelinize transfer. . Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan, “Al Qasr Lübnan Tavernası canlı Müzik & Show Akşam yemekli” turuna katılabilirler (70 Euro). Tur sonrası otele transfer ve geceleme otelinizde.

 

Çarşamba/Perşembe         DUBAİ – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan, “Akşam yemekli Çöl Safari ” turuna katılabilirler (70 Euro). Bu turumuzda 4X4 jiplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, sınırsız alkolsüz içecekler ve dansöz show ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Tur sonrası jiplerimiz sizleri  otelinize bırakıyor ve geceleme otelinizde. Gece yarısı uyandırma ve havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının 661 sefer sayılı uçuşu ile 05.05’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 08.10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

 

Not : Burj Khalifa & At The Top ziyareti için gerekli ön rezervasyonu rehberiniz ile iletişime geçerek yaptırabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

  • Triple (3 kişilik odalarda) ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataklardan küçüktür. Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

 

*** Dubai’deki oteller gecelik 10 AED – 20 AED arasında değişen turist vergisi uygulamaktadırlar. Bu vergiler fiyatlarımıza dahil değildir. Yolcular bu vergiyi direkt olarak otele ödeyeceklerdir. Ajman otellerinde turist vergisi uygulanmamaktadır.

 

FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

  • Pegasus Havayolları ile Istanbul (SAW) - Dubai - Istanbul (SAW) parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti,
  • Havalimanı vergileri
  • Alanda karşılama ve havalimanı - otel - havalimanı transferleri,
  • Seçilecek kategori bazında otelinizde 3 gece konaklama
  • Ramada Ajman otellerinde Yarım Pansiyon, Kahvaltı ve Öğle yemeği olarak verilecektir!
  • Panoramik Dubai şehir turu,
  • Türkçe rehberlik hizmetleri.

 

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

—   Zorunlu vize ücreti ve servis bedeli ( 75 Euro ) / Not : Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz için vize uygulaması yoktur.

—   Yurt dışı çıkış harcı bedeli, ( 15 TL )

—   Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

—   İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası ( 15 Euro )

—   Rehber ve şoför bahşişleri.

 

* Fly Express, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

 

** Birleşik Arap Emirlikleri’ne yapılacak seyahatlerde T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmaktadır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Gerekli evrakların vize başvurusu sırasında Immigiration Office (Göçmen Bürosu) teslim edilmesine rağmen, neden belirterek  veya belirtmeksizin vize reddi vermesi, tur hareket tarihinden sonraki bir tarihe vize başlangıcı vermesi mümkündür. Başvurulmuş vize ücreti ve servis bedeli iadesi yoktur. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, tur hareket tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu gibi durumlardan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

** B.A.E vize başvurularında Fly Express Dubai Sponsor/Kefil’dir. Bu nedenle misafirlerimizin paket fiyatlarımızdan faydalanabilmesi için, Vize işlemlerinin FlyExpress tarafından gerçekleşmesi gerekmektedir.

 

Contact
Address : Atatürk Bulvarı, 423 Sokak No 35/5, 07070 Konyaaltı / Antalya - Turkey
Phone : 0 850 777 0 377...
Fax : +90 242 229 98 99
Email : rezervasyon@hoteladvisor.net
This is the official booking website of Tur ve Tatil. Get the best prices and occasion from www.turvetatil.com.
Call Center