SONBAHAR & KIŞ DÖNEMİ KUTSAL TOPRAKLAR KUDÜS -

EKSTRA TURLAR ve TÜM ÇEVRE GEZİLERİ DAHİL !!!

VİZE ve AÇIK BÜFE AKŞAM YEMEĞİ …

 

01 Eylül                 İSTANBUL – TEL AVİV

Sabiha Gökçen Havalimanı, Dış Hatlar Terminali’nde, 06:30’da buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından, Pegasus Havayolları’nın PC 785 sefer sayılı uçuşu ile 08:50’de Tel Aviv’e uçuş. Yerel saat ile 10:50’de Ben Gurion Havalimanı’na varıyoruz. Varışımızın ardından dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden biri kabul edilen Yafa Limanı’nı ve bit pazarını gezeceğiz. Daha sonra UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan Tel Aviv'de; yeni restore edilen Osmanlı Tren İstasyonu'nu, Osmanlı zamanından kalma Yafo bölgesini, bit pazarını, şehrin tipik mahallerini ve İsrail'in modern yüzünü göreceğimiz, sahil şeridi ve bulvarlarını gezilecektir. Rehberinizin belirleyeceği saate kadar şehir merkezinde serbest zaman. Otele dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.

 

02 Eylül                 TEL AVİV (HAYFA)

Sabah kahvaltısının ardından Hayfa’ya hareket ediyoruz. Hayfa'da yapacağımız şehir turunda Bab'ın Türbesi, Akko Şehrini (Osmanlı zamanından kalma saati ), Carmel Tepesi, Carmelite Manastırı ve Bahai Behçeleri görülecektir (Hayfa -Tel Aviv 90 km). Akşam yemeği ve geceleme otelinize.

 

03 Eylül                 TEL AVİV – KUDÜS

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve üç büyük dinin merkezi olan Kudüs’e hareket. Varışımıza istinaden tam gün sürecek Kudüs turumuza başlıyoruz. Bugün önce 835 metre rakımdaki Zeytin Dağı'na (Scopus Tepesi) gidiyor ve Hz.İsa'nın vahiy aldığı tepeden şehri seyrediyoruz. Daha sonra Peygamberimiz Hz. Muhammed'in Mirac'a yükseldiği Kubbet-üs Sahra, Haram ül Şerif, Mescid-i Aksa, Ağlama Duvarı, Çile yolu (Via Dolorosa) ve Hz. İsa'nın mezarının bulunduğuna inanılan Kıyamet Kilisesi'ni (Holy Sepulchre Kilisesi) geziyoruz. Öğleden sonra ise Müslüman, Hristiyan ve Yahudi mahallerini görerek Arap Çarşısı'nı gezeceğiz. Tur bitimi ile otelinize transfer, odaların alınması ve dinlebilmeniz için serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.

 

04 Eylül                 KUDÜS (LUT GÖLÜ)

Sabah erken alınacak kahvaltının ardından, Sedef hastalığı gibi birçok hastalığı tedavi eden, deniz seviyesinden 422 mt altta olan Lut Gölü'ne (Ölüdeniz) gidiyoruz. Qumran ve Nabi Musa şehirlerini ziyaretimizle devam edeceğiz. Bugün Lut Gölü'nde, deniz seviyesinden 422 metre aşağıdaki şifalı göl sularında, arzu eden misafirlirimiz çamur banyosu da yapabilirler. Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.

 

05 Eylül                  KUDÜS

Sabah kahvaltısının ardından, Hz. İbrahim cami ,Dünyaca ünlü İsrail Müzesi, Filistin Özerk Bölgesinde, otoritelerinin izin vermesi durumunda Beytlehem ve Doğus Kilisesi’de gezilecektir.  Dileyen misafirlerimiz gezimizin ardından Kudüs’ü daha iyi keşfetmeleri ve alışveriş için şehri gezebilirler. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 

06 Eylül                  KUDÜS – TEL AVİV – İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberinizin belirleyeceği transfer saatine kadar serbest. Daha sonra Kudüs’ten Tel Aviv Havalimanına doğru hareket ediyoruz. Havalimanı’ndaki bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından, Pegasus Hava Yolları’nın PC 786 sefer sayılı uçuşu ile 18:30’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 20:40’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

 

 

 

\"fly-express-logo\"

 

 

 

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

 

4* Grand Beach Hotel / Tel Aviv

4* National Hotel / Kudüs

899 Euro

300 Euro

849 Euro

150 Euro

 

 

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

— Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile İstanbul (SAW) – Tel Aviv –  İstanbul (SAW) gidiş dönüş uçak bileti,

— Tel Aviv 2 gece & Kudüs 3 Gece yarım pansiyon bazında konaklamalar (sabah kahvaltı ve akşam yemeği – açık büfe),

— Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,

— Vize ücreti ve servis bedeli (Grup vizesi olarak alınacaktır, vizesi olan misafirlerimize vize ücret indirimi yapılamayacaktır.)

— Tel Aviv ve Kudüs şehir turları,

— Tam günlük Hayfa-Akko, Bahai Bahçeleri turu (giriş ücretleri dahildir),

— Tam günlük Lut Gölü, Qumran ve Nabi Musa turu (giriş ücretleri dahildir),

— Beytlehem ve Doğuş Kilisesi turu + İsrail Müzesi (giriş ücretleri dahildir),

— Fly Express profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri.

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

— İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro)

— Yerel servis ve şöfor bahşişleri (15 Euro yada 20 USD) – Tur esnasında rehbere ödenecektir.

— Kişisel harcamalar,

— Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL

 

 

*** İsrail ülkesi turistik gruplar için verilecek vizeleri grup vizesi olarak vermektedir. Talep edildiğinde ülke giriş ve çıkışlarınıda pasaporta damga vurulma zorunluluğu yoktur.

 

 

Fly Express, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları, uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Contact
Address : Atatürk Bulvarı, 423 Sokak No 35/5, 07070 Konyaaltı / Antalya - Turkey
Phone : 0 850 777 0 377...
Fax : +90 242 229 98 99
Email : rezervasyon@hoteladvisor.net
This is the official booking website of Tur ve Tatil. Get the best prices and occasion from www.turvetatil.com.
Call Center