Sonbahar & Kış Dönemi & İlkbahar BENELUX & ROMANTİK YOL ALMANYA & PARIS -

1.Gün                     ISTANBUL – PARIS

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 08.00’de buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 401 sefer sayısı ile 10.30’da Paris’e uçuş. Yerel saat ile 13.15’de varış ve karşılanma. Varışımızın ardından panoramik şehir turu. Turumuzda; Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Trocadero Meydanı, Etoile Meydanı, Concorde Meydanı, Vendome Meydanı, Notre Dame Kilisesi, Opera Binası, Clichy Alanı ve Napolyon’un Mezarı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize hareket ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

2. Gün                   PARIS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. (90 Euro). Kültürel içerikli bu turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz: Dümdüz bir ova üzerine kurulmuş görkemli Paris şehrinde güney yönünde ufka her baktığınızda bütün güzelliğiyle kaşımıza çıkan, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan şehrin sembolü, sanatçılara ilham kaynağı dünyaca ünlü Eiffel kulesi gezimizde yüzyıllık asansörlerle ikinci kata ulaştığımızda Paris’i bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüleri ile karsımızda bulacağız... Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen Seine Nehri üzerinden gezintiye çıkacağız. Sonrasında Imparator Napoleon Bonaparte da dahil bir çok Fransız krallarının taç giyme törenlerinin yapıldığı, gotik mimarisinin en önemli yapıtlarından biri olan ve Victor Hugo’ya ilham kaynağı olmuş Notre Dame Kadetralini gezeceğiz. Ardından Montmartre Tepesi’nden Paris’e hükmeden Sacré Coeur kilisesini ve 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar tepesinin daracık tipik sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, ressamlara çizdireceğiniz portrenize de sahip olabilirsiniz...Tur bitiminde otele transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night ve Lido Show turuna katılabilirler. (120 Euro). 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz ; Eiffel kulesinin , Opera binasının , Concorde ve Vendome meydanının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak. Geceleme otelinizde.

 

3. Gün                   PARIS

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland (çift park) turuna (100 Euro) katılabilirler. Disneyland turumzuda; Paris’e 36 km. uzaklıktaki, Avrupa kıtasının tek Disney parkı, rüyalar dünyası Disneyland park içerisindeki gezimizde, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarıs pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yasayacağız. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

Tur bitiminde Paris otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

 

4. Gün                   PARIS - BRÜKSEL 

Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Bruges turuna katılma imkânı (35 Euro). Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Tur sonrası Brüksel’e hareket. Panoramik Brüksel şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

 

5. Gün                   BRÜKSEL - LÜKSEMBURG - ROMANTİK YOL(WÜRZBURG)

Sabah kahvaltısının ardından Lüksemburg’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız.  Sabah kahvaltının ardından Würzburg’a hareket ediyoruz. Almanya’nın Bavyera eyaletinde yer almakta olan ve 5. Büyük şehir olan Würzburg gezimizde, Kraliyet Sarayı, Rezidenz Platz ve Katedral görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

6. Gün                    ROMANTİK YOL(WÜRZBURG)

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Romantik Yol turu (90 Euro). İlk durağımız olan 12.yy’dan kalma Wikersheim Kasabası ve Şatosu’nu görüp Rothenburg’a hareket edeceğiz. Hiçbir yerde Orta Çağ burada olduğu kadar korunmamıştır. Burayı gezerken zaman mı durdu diyebilirsiniz. Eski evleri, sessiz mekanları ve köşeleri, kuleleri, fıskiyeleri, kapıları, setleri, depoları ve şarap evleri ile eski şehri gezen buna gerçekten inanabilir. Rothenburg’ un ardından Augsburg’a rotamızı çeviriyoruz. Augsburg, Almanya'nın tarihi açıdan en önemli şehirlerinden biridir. Ve en güzellerinden biri. Şehrin sokaklarında yürürken biraz hayal gücüyle bir Rönesans Prensinin nasıl hissettiğini anlayabilirsiniz günümüzde uluslararası bir ticaret metropolü ve sanatın merkezi olan bu şehir tarihi yapıları, düzeni ile sizi etkisi altında bırakacak. Tur bitiminde otelimize döneceğiz. Geceleme otelinizde.

 

7. Gün                   ROMANTIK YOL (WÜRZBURG) – AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından Amsterdam’a hareket. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Köln turuna katılma imkânı (30 Euro). Köln turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Amsterdam’a hareket. Turumuzda; Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, tarihi tren istasyonu, Çiçek Market ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Ardından otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

8. Gün                   AMSTERDAM  

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra Marken & Volendam turu (50 Euro) veya Grand Holland turuna (80 Euro) katılma imkânı. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

 

9. Gün                    AMSTERDAM -  ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak Amsterdam havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 478  sefer sayısı ile 23.55’de İstanbul’a uçuş ve 04.20’de Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

 

 

21 Şubat 2015 Hareket

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

3* & 4* Oteller

(Şehir Merkezine 15-20 km)

299 Euro

250 Euro

299 Euro

150 Euro

 

 

06 Aralık 2014  07 Mart 2015 Hareket

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

3* & 4* Oteller

(Şehir Merkezine 15-20 km)

349 Euro

250 Euro

349 Euro

150 Euro

 

 

22 Kasım & 21 Mart & 04 Nisan 2015Hareket

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

3* & 4*Oteller

(Şehir Merkezine 15-20 km)

399 Euro

250 Euro

399 Euro

150 Euro

 

 

**** Extra turlar min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Rehberlerimiz gerekli gördükleri taktirde ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilirler. 3 kişilik (Triple ve Dbl + Chd) oda kategorisi her tarih için max 3 oda ile sınırlıdır. 3. Yataklar sofa bed şeklinde verilecektir.Müsaitlik almanızı rica ederiz.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:

—   Havalimanı vergileri  —   Pegasus Havayolları ile İstanbul -  Paris / Amsterdam - İstanbul parkurunda uçak bileti —   3* & 4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar —   Alan/otel/alan transferleri —   Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg, Würzburg’da panoramik şehir turları —   Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ :

—   Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO ) —   Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO) —   Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

—   Yurt dışı çıkış harcı bedeli —   Müze ve ören yerleri girişleri —   Rehber ve şoför tipleri

 

Fly Express, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Sonbahar & Kış Dönemi & İlkbahar

BENELUX & ROMANTİK YOL ALMANYA & PARIS

Contact
Address : Atatürk Bulvarı, 423 Sokak No 35/5, 07070 Konyaaltı / Antalya - Turkey
Phone : 0 850 777 0 377...
Fax : +90 242 229 98 99
Email : rezervasyon@hoteladvisor.net
This is the official booking website of Tur ve Tatil. Get the best prices and occasion from www.turvetatil.com.
Call Center